24 X 2020 i 11 VII 2020

  Szkolimy się, szkolimy! 🎓 Dla dobra kotów Naszych i Waszych!

 

 

   15-16 IV 2017

   Wystawa w Karlowych Warach

 

 

 

10-11 IX 2016

XLVI i XLVII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

10 i 11 września 2016 w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyła się XLVI i XLVII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.

Wystawialiśmy naszego kocurka. Mimo bardzo wysokich temperatur (ponad 30 stopni w cieniu) Belmondo spisał się doskonale, choć zwiedzający wystawę mogli podziwiać głównie śpiącego kota (jak widać na załączonym zdjęciu).

W niedzielę kocurek zdobył nominację do Best in Show, ale w trakcie oceny, zmęczony upałem, marzył tylko o tym, aby jak najszybciej czmychnąć. Bardzo podobał się sędziom, którzy w kartach ocen podkreślali jego silną budowę, doskonałą głowę i pięknie wybarwione oko. Tytuł Grand International Championa coraz bliżej…

 

 

 

         6-7 VIII 2016

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SOPOT 2016

6 i 7 sierpnia 2016 spędziliśmy na sopockim hipodromie, gdzie odbywała się Wystawa Kotów Rasowych. Tym razem pojechaliśmy do Sopotu tylko z naszym kocurkiem, który stawiał pierwsze kroki w klasie 5 (International Champion).

Belmondo zdobył dwie oceny EX1, CAGCIB i nominację do Best in Show.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy na stronie radiogdansk.pl tutaj.

 

 

 

   25-26 VI 2016

Wystawa w Legionowie

Za nami Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w hali sportowej Arena w Legionowie, wystawa niezmiernie trudna dla kotów i dla wystawców ze względu na iście tropikalną temperaturę i brak klimatyzacji w sali. Ochłodziło się nieco dopiero w niedzielę po południu za sprawą gwałtownej burzy – wystawę opuszczaliśmy w strugach ulewnego deszczu i przy akompaniamencie kanonady piorunów.

Wystawialiśmy LALĘ i BELMONDA – oba koty spisały się świetnie, zdobyły liczbę certyfikatów wymaganą do uzyskania tytułu INTERNATIONAL CHAMPION, Belmondo dodatkowo został nominowany do specjalistycznego porównania kotów brytyjskich i zdobył pamiątkowy kubek : ).

 

 

12 VI 2016

w domowej pracowni

4 czerwca 2016 powitaliśmy długo wyczekiwany miot B – aż pięć uroczych maluchów. Mamą kociąt jest Nubira Silver Adave*PL, a ojcem kociąt – nasz wspaniały kocurek, champion Belmondo Diamond Dust*PL.

Kocięta są przepięknie umaszczone. Dwaj chłopcy są w kolorze taty (ny11 – czarny złoty cieniowany), jeden kocurek i jedna koteczka odziedziczyli kolor po mamie (ns 11 – czarny srebrny cieniowany), a druga dziewczynka ma niezwykle rzadkie umaszczenie – niebieski złoty cieniowany (ay 11).

Kociątka właśnie skończyły pierwszy tydzień życia, na razie tylko jedzą i śpią ale już otwierają im się oczy i niedługo psotom i zabawom nie będzie końca.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych nabyciem uroczego kociaka brytyjskiego w unikalnym kolorze, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – kociątko już można zarezerwować.

 

 

   26-27 III 2016

Bojkovice

Wielkanoc spędziliśmy w tym roku w Bojkovicach (Czechy) na 11. i 12. Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych. Wyjazd był niezwykle udany – LALA zdobyła dwie nominacje do tytułu Inter Championa, BELMONDO – jedną, pogoda ddescrała, a podróż, choć długa, była ogromnie przyjemna (ze względu na okres świąteczny na drogach było niewiele samochodów).

Wystawę zorganizowano w niezwykle malowniczym Zamku Novy Svietlov , w którym, oprócz pięknych kotów, można było podziwiać wampiry, wiedźmy i inne straszydła – sędziowie, prowadzący i niektórzy wystawcy nosili kreacje rodem z filmów o Drakuli.

 

 

 

 

   28 II 2016

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Za nami 35 i 36 MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW RASOWYCH, która odbyła się 27-28 lutego 2016 r., wystawa dla nas bardzo udana. LALA i BELMONDO zdobyli kolejne oceny Ex 1 CAC i są CHAMPIONAMI, a malutka ARABIKA zdobyła dwukrotnie Ex 1 i nominację do BEST IN SHOW (była jednym z 4 nominowanych kociaków!).

 

 

 

   20 I 2016

Jak koty podbiły internet

Od sierpnia 2015 do lutego tego roku można było oglądać wystawę “How Cats Took over the Internet” w Museum of the Moving Image w Nowym Jorku. Jeżeli nie znacie takich gwiazd netu jak Grumpy Cat (Naburmuszony Kot) czy Bonzai Kitten to zasiądźcie do przeszukiwarek! Poza niesamowitą ilością pobocznych ciekawostek, kocich gier, kocich forów internetorych, itp., na wystawie przytoczony był nam dobrze znany (naukowo dowiedziony) fakt, że koty… po prostu dają szczęście.

Więcej informacji o wystawie można znaleźć tutaj: http://bit.ly/1fTKe6l

 Po pełne informacje o wystawach i osiągnięciach kotków oraz o naszej hodowli prosimy o kontakt .